Język plcsdeen

Galwanizacja

GALWANIZERNIA GALESS OFERUJE NASTĘPUJĄCE USŁUGI GALWANICZNE


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cynkowania galwanicznego pozwalającej na skuteczną ochronę metali przed korozją. Profesjonalnie zajmujemy się galwanizacją metali. Galwanizacja metali jest metodą w wyniku której uzyskujemy powłoki na podłożach metalowych. Nasza galwanizernia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt gwarantujący wysoką jakość nakładanych powłok galwanicznych. Charakteryzuje się dużą wydajnością, a poświadczony certyfikatem ISO system zarządzania jakością zapewnia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Usługę cynkowania galwanicznego świadczymy dla firm z wielu branż. Nasze powłoki galwaniczne cieszą się dużą trwałością, a także dobrą jakością wykonania. W procesie cynkowania galwanicznego w celu dodatkowego wzmocnienia trwałości stosuje się pasywację w kolorze niebieskim oraz polimery. Gwarantujemy więc Państwu wysokiej jakości usługę galwanizacji metali. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę. Na życzenie Klienta możemy wykonać usługę „na poczekaniu”. Atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji usług cynkowania galwanicznego sprawiają, że nasza galwanizernia jest chętnie wybierana przez wielu renomowanych partnerów biznesowych zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

  • galwaniczne cynkowanie drobnicy w bębnach i kielichach 
  • cynkowanie elementów na zawieszkach do wymiarów 2900mm (długość) x 400 mm (szerokość) x 1100 mm (wysokość), oraz  wanien 3300  (długość)  x 300  (szerokość) x 1650 (wysokość)
  • stosuje pasywację niebieską chromem trójwartościowym oraz uszczelnianie polimerami

galwaniczne cynkowanie cynkowanie elementów galwanizacja pasywacja niebieska

   

W roku 2013  została uruchomiona kolejna linia - wysoko wydajny automat do cynkowania o wydajności do 8 t na dobę . Powłoki galwaniczne wykonujemy zgodnie z normą PN EN 12329  pod nadzorem wdrożonego systemu zarządzania jakością potwierdzonego certyfikatem ISO 9001 : 2008.


DODATKOWO


  • relatywnie niskie ceny z pełną możliwością negocjacji
  • terminowość wykonywania zleceń
  • dyspozycyjność, łącznie z wykonaniem usługi "na poczekaniu"
  • dużą efektywność
  • długoletnie doświadczenie
  • fachową i odpowiedzialną kadrę
  • dogodne lokalizacje z łatwym dojazdem z głównych dróg krajowych

Najlepszym uznaniem dla świadczonych przez nas usług jest owocna współpraca z wieloma firmami.

Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami z kraju i zagranicy.  Jeżeli zainteresowała Państwa oferta naszej  galwanizerni prosimy o kontakt.

Nasza galwanizernia oferuje konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji, krótkie terminy realizacji, terminowość. Fachowa kadra z doświadczeniem i duże moce przerobowe gwarantują wysokiej jakości powłoki galwaniczne.

Copyright © Corsario, wszelkie prawa zastrzeżone

cms:

Jesteśmy na Google+
Google+