Język plcsdeen

Obróbka powierzchniowa

Profesjonalna obróbka powierzchniowa metali w firmie Galess

GALESS jest  firmą zajmująca się obróbką powierzchniową metali i stali. Firma składa się z wydziałów: Cynkowni Ogniowej, Wirówki Cynkowniczej i Galwanizerni. 

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży cynkowniczej. Firma powstała w 1982 roku w Świdnicy w województwie dolnośląskim, a w roku 1997 powstały nowe wydziały w Bystrzycy Górnej (8 km od Świdnicy).

Tutaj też znajduje się główna siedziba.

Sukcesywny rozwój naszej działalności przekłada się na poszerzanie oferty o nowe usługi i produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania wymagających klientów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów oferujemy operacje obróbki powierzchniowej metali cynkowania ogniowego i galwanicznego. Obróbka powierzchniowa metali jest procesem w wyniku którego zmianiają się własciwości fizyczne i chemiczne metali.

Dodatkowym potwierdzeniem wykonywania usług na najwyższym poziomie jest uzyskanie przez naszą firmę Certyfikatu  z Systemu Zarządzenia Jakością  ISO 9001 : 2008.


ZESPÓŁ


profesjonalna kadra

Profesjonalni pracownicy oraz odpowiednio wykwalifikowana kadra zarządzająca są gwarancją  sukcesu.

Posiadając zgrany zespół ambitnych ludzi możemy nieustannie wytyczać nowe cele, wspierając rozwój firmy oraz decyzje do wdrażania zaawansowanych technologii z zakresu cynkowania ogniowego oraz cynkowania galwanicznego. Dokładamy wszelkich starań by usługi obróbki powierzchniowej stali stały na najwyższym poziomie.

Ponad połowa kadry z ponad 100 osób zatrudnionych ma za sobą co najmniej 15 lat stażu w Galess.


CERTYFIKATY


Wieloletnie doświadczenie w obróbce powierzchniowej metali, cynkowaniu ogniowym  i cynkowaniu galwanicznym  zaowocowało sukcesywnie powiększającym się gronem zadowolonych klientów.

Profesjonalizm, rzetelność i terminowość wyróżniająca nasz zespół to gwarancja usług świadczonych na najwyższym poziomie. Nieustannie dążymy również do podnoszenia standardów obsługi klienta. Owocna i długofalowa współpraca z wieloma firmami zarówno z Polski, jak też z zagranicy to potwierdzenie wysokiej jakości jaką oferujemy od wielu lat.

certyfikat ISO certyfikat ISO certyfikat ISO atest higienicznyOCHRONA ŚRODOWISKA


ochrona środowiska

Firma Galess mając na uwadze dbałość o sprawy związane z ochroną środowiska naturalnego jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała pozwolenie zintegrowane z zakresu ochrony środowiska - IPPC (Integrated Pollution Prevention and Control). 

Dążymy do zminimalizowania emisji czynników szkodliwych do powietrza, wody i ziemi oraz podejmujemy działania z zakresu: 

 - przeglądu stosowanych technik i technologii,
 - identyfikacji znaczących problemów środowiskowych,
 - ustalania wartości granicznych emisji do środowiska, tak by oddziaływanie firmy Galess na środowisko naturalne było jak najmniejsza i stale ograniczane w długim okresie.

Chemiczna obróbka powierzchniowa metali powoduje powstanie róznego rodzaju odpadów (wytrawianie stali przed procesem cynkowania ogniowego), które są przekazywane specjalistycznym firmom  do dalszego wykorzystania lub utylizacji.


 

Copyright © Corsario, wszelkie prawa zastrzeżone

cms:

Jesteśmy na Google+
Google+