Język plcsdeen

Kontakt

Galwanizernia

telefon: 74 850 96 71
bystrzyca@galess.com.pl

Cynkownia Ogniowa

telefon: 74 850 97 33
cynkownia@cynkownia.com.pl

Dane kontaktowe

Galess-Bystrzyca


Galess Andrzej Lepak-Przybyłowicz
i wspólnicy spółka jawna

Adres:
Bystrzyca Górna 71 a
58-100 Świdnica

Dane:
NIP: 884-001-30-90

GALWANIZERNIA

Bogdan Pawlina

Bogdan Pawlina
Dyrektor

Galess Galwanizernia

tel. +48 74 856 99 41
fax +48 74 850 96 71

adres mail:
b.pawlina@galess.com.pl

Janusz Czoch

Janusz Czoch
Szef Produkcji

Galess Galwanizernia

tel. +48 74 850 96 71
fax +48 74 850 96 71

adres mail:
j.czoch@galess.com.pl

CYNKOWNIA OGNIOWA

Wiesław Stodulski

Wiesław Stodulski
Szef Produkcji Galess Cynkownia Ogniowa

tel. +48 74 850 98 83
fax +48 74 850 98 61

adres mail:
w.stodulski@cynkownia.com.pl

Adam Olejko

Adam Olejko
Kierownik Biura Obsługi Klienta Galess Cynkownia Ogniowa

tel. +48 74 850 97 33
fax +48 74 850 98 61

adres mail:
a.olejko@cynkownia.com.pl

Specjalizujemy się cynkowaniu na zawieszkach, cynkowaniu ogniowym elementów drobnych oraz galwanizacji. Posiadamy bogate doświadczenie w obróbce i ochronie stali przed korozją oraz w antykorozyjnym zabezpieczaniu detali. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do współpracy! Firma Galess znajduje się w Bystrzycy Górnej oddalonej od Świdnicy o około 10 km. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących powłok cynkowych i świadczonych przez nas usług, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi oraz cennych wskazówek w zakresie obróbki stali i żelaza.

Copyright © Corsario, wszelkie prawa zastrzeżone

cms:

Jesteśmy na Google+
Google+